T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 

Bulunduğunuz Yer: İdari Yapı  >>   Valilik  >>   Vali Yardımcıları

 
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

Vali Yardımcısı
 
Haluk ÇAKMAK
    

    14.02.1979 yılında Hatay’ın Hassa ilçesinde doğdu.2000 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. 19.07.2013 tarih ve 2013/463 sayılı müşterek kararname ile İlimiz Vali Yardımcılığı görevine atanmıştır.


Vali Yardımcısı
 
Fatih DEMİR
    1975 yılında Samsun'da doğdu, İlk, Orta ve Lise eğitimini Samsun'da tamamlandı. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu.
    2004 yılında Artvin Kaymakam odayı olarak göreve başladı. Samsun Terme'de Kaymakam Refikliği görevinde bulundu. İlk vekâletine Ordu İli, Kabataş İlçesinde başlayarak Gürgentepe İlçesinde devam ettirdi. Bilecik İli Yenipazar İlçe Kaymakam Vekilliği görevinde bulundu. İngiltere Sheffied Üniversitesinde dil eğitimini tamamladı. 2007-2009 yılları arasında Ordu İli Çamaş Kaymakamlığı görevini, 2009-2011 yılları arasında Tunceli İli Hozat Kaymakamlığı görevlerini yaptı. 29.08.2011 tarih ve 2011/646 sayılı müşterek kararname ile İlimiz Vali Yardımcılığı görevine atanmıştır. 
    Evli ve bir çocuk babasıdır.

Vali Yardımcısı
 
Hüseyin GÖKTÜRK
    1980 yılında Malatya'da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Bandırma ilçesinde tamamlamıştır. 1998 yılında Gazi Üniversitesi Kamu yönetimi bölümünü kazanarak, yükseköğrenimine buradan devam etmiştir. 2002 yılındaki mezuniyetinin ardından açılan sınavları kazanarak Edirne Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine katılmıştır. Kaymakamlık (Malatya-Yeşilyurt) ve Mülkiye Müfettişliği (Kırklareli) refikliklerinde bulunmuştur. Altı ay süreli olarak Kütahya-Çavdarhisar ve Aslanapa ilçelerinde Kaymakam Vekilliği görevini yürütmüştür. 2006 yılında Exeter Üniversitesi (İngiltere) Avrupa Çalışmaları Bölümü'nden, 'Avrupa Birliği'nde Serbest Dolaşım ve Türk Vatandaşlarının Durumu' konulu tezle, yüksek lisans derecesi almıştır. Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi'nce(TODAİE) düzenlenen 36. Dönem Kamu Diplomasisi Kursu'na katılmıştır. 15 Mart 2007'de Kaymakamlık kursunu bitirerek Hamamözü (Amasya) İlçesine atanmış olup bir yıl süre ile Gümüşhacıköy (Amasya) İlçesi Kaymakamlığı görevini de yürütmüştür. Doğanyurt (Kastamonu) İlçesinde iki yıl Kaymakamlık görevini yürüttükten sonra 29.08.2011 tarih ve 2011/646 sayılı müşterek kararname ile İlimiz Vali Yardımcılığı görevine atanmıştır.
    İleri derece İngilizce bilmektedir. 

T.C. Muş Valiliği
Atatürk Caddesi Hükümet Konağı Kat:1, info@mus.gov.tr